CENA DOPRAVY A PLATBA

Zásilky zasíláme obvykle do 24 hodin od objednání. Máme široký výběr dopravy. Zásilku si můžete vyzvednout osobně na více než 2 500 odběrných míst po celé ČR přes Zásilkovnu či Uloženku, nebo si jí nechat doručit přes kurýrní službu DPD, PPL či express České Pošty (Balík do ruky, Balík na poštu) s garancí dodání do 24 hod od odeslání. Paletovou přepravu substrátu či nadměrných zásilek zajištuje společnost Geis.

Zásilkovna – odběr na více než 2090 odběrných míst

Zásilku si můžete vyzvednout na více než 2000 odběrných míst po celé ČR. Jakmile bude Vaše zásilka připravena na oběrném místu, budete informování sms či emailem. Cena dopravy je 45 Kč, příplatek při odběru na dobírku je 35 Kč

Uloženka – odběr na více než 550 odběrných míst

Zásilku přes Uloženku si můžete vyzvednout na více než 550 odběrných míst po celé ČR. Jakmile bude Vaše zásilka připravena na oběrném místu, budete informování sms či emailem. Cena dopravy je 45 Kč, příplatek při odběru na dobírku je 35 Kč

PPL S AVIZACÍ

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. Řidič společnosti PPL Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení.

U PPL je pak možné vyhledat zásilku na portálu https://www.ppl.cz.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

Dopravné bez dobírky 149 Kč vč. DPH
Dopravné s dobírkou 149 Kč + 50 Kč

ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO RUKY
Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné bez dobírky 149 Kč vč. DPH
Dopravné s dobírkou 149 Kč + 50 Kč

ČESKÁ POŠTA – BALÍK NA POŠTU
Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné bez dobírky
149 Kč

DPD S AVIZACÍ
Je garantovaná doba doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email. Řidič společnosti DPD Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení.

Tuto službu mohou příjemci využít v případě, že při prvním pokusu o doručení nebude možno zásilku doručit.

Kurýr na daném místě přenechá oznámení s novým termínem doručení a informací o možnostech přesměrování zásilky.

Pokud si příjemce přeje změnit datum doručení nebo adresu doručení, může tak velice jednoduchým způsobem učinit na výše zmíněném webovém portálu a zásilka mu bude doručena následující den (popř. ve zvoleném dni) na stávající nebo nově zvolenou adresu.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

Dopravné bez dobírky 135 Kč vč. DPH
Dopravné s dobírkou 149 Kč + 50 Kč

EXPRESNÍ KURÝR PO PRAZE
Rychlý a komfortní způsob dopravy kurýrem po Praze. Zboží, které je skladem Vám doručíme ještě ten stejný den. Rozvoz zásilek probíhá v čase od 11:00 do 18:00. Uvádějte prosím vždy své telefonní číslo, řidič vás bude kontaktovat.

Cena za dodání objednaného zboží expresním kurýrem je 500 Kč s DPH.

V případě nadměrných zásilek Vám bude účtováno poštovné přesně podle váhy či počtu balíků. Informujte se prosím předem telefonicky či přes e-mail.