O nás

Kdo jsme?

Jsme tým mladých lidí, který se rozhodl jít svému štěstí naproti. Studovali jsme na České zemědělské univerzitě v Praze a již tam se zrodila myšlenka podnikání v zahradnickém oboru. Ačkoliv naší specializací nebylo přímo zahradničení, je to odvětví, které nám přirostlo k srdci a rozhodli jsme se mu proto věnovat naplno.

Součástí našeho týmu jsou i studenti Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Fakulty rybářství a ochrany vod. Ačkoli se může zdát tento obor dost specifický a odlišný, spojuje nás mnohé. Tím nejpodstatnějším je láska k přírodě a úcta k životnímu prostředí.

 Proč jsme se rozhodli expedovat sazenice online?

  • Chceme našim zákazníkům usnadnit cestu k rozkvetlé zahradě.
  • Prodej sazenic online se stává novým trendem a příležitostí, jak vyhovět zákazníkům rychle, jednoduše a bezpečně.
  • Naplňuje nás pocit, že díky našim rostlinám bude zákazník spokojený a jeho zahrada ožije.
  • Chceme našim zákazníkům pomoci plnit si své sny, zapomenout na starosti všedních dní a naučit je radovat se z maličkostí, jako je krásně upravená, kvetoucí zahrada.

Kde sídlíme?

Zázemí pro expedici sazenic máme v jihočeském městě Čimelice se zahradnickou tradicí od roku 1962, které je proslulé každoročně pořádanými květinovými výstavami v areálu zdejší zámecké zahrady.

Jak expedujeme?

Zcela unikátně využíváme k balení a odesílání rostlin náš vlastní patentovaný krabicový systém, který je vyroben z recyklovaného kartonu. Dbáme tak na životní prostředí a zároveň kvalitu dodávaných sazenic. Několik měsíců jsme krabice sami testovali a můžeme s jistotou říct, že jsou připraveny k bezpečné přepravě až k vám domů.

Děkujeme!

Velice oceníme vaši zpětnou vazbu, nebojte se nás s čímkoli oslovit. Sdělte nám, co se vám u nás líbilo, ale i to na čem máme pracovat a co bychom měli do budoucna zlepšit. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Chceme svou práci dělat kvalitně a s přesvědčením, že jsme udělali maximum pro potěšení každého z vás.