Během jara jsme vám doručili rekordních 28106 sazenic a vyřídili jen 17 reklamací. Děkujeme 🤝

Realizátoři zahrad

Jste realizátorem zahrad? Pak určitě moc dobře znáte situaci, kdy máte zasázet stovky kusů sazenic, které na místě nejsou. Obvoláváte a objíždíte mnoho zahradnictví a okrasných školek, ale pořád něco chybí. A netrpělivý klient čeká a čeká. To od teď nemusíte!

Díky spolupráci s okrasnými školkami si stačí sortiment pohodlně objednat online klasicky na našem eshopu a celou zakázku postupně zkompletujeme v Praze Záběhlicích, i když budou rostliny dostupné jen všude možně po celé republice. V případě potřeby dokážeme zakázku dokonce poslat na paletě až na místo realizace naprosto kamkoliv. Jde o velkoobchodní spolupráci, takže se můžete těšit na výrazně levnější ceník, na který jste zvyklý. Stačí nám napsat na email, abychom váš účet přepnuli na ceník realizátora.

Že v nabídce nevidíte některé kultivary, které nutně potřebujete - nelze je nahradit stejnou barvou květu apod.? Připište je do poznámky k objednávce v košíku včetně potřebného počtu kusů. Pokusíme se na přání sehnat i to. Ale jako první vytvořte prosím vždy klasickou objednávku s běžně dostupným sortimentem.