Během jara jsme vám doručili rekordních 28106 sazenic a vyřídili jen 17 reklamací. Děkujeme 🤝

Proč rostliny od nás

I když na webu promujeme 3 hlavní níže uvedené důvody, proč nakupovat právě v našem zahradnictví, pravdou zůstává, že toho děláme víc. Například prodáváme jen české sazenice, čímž mimo jiné minimalizujeme uhlíkovou stopu vašich nákupů. Je to zvláštní svět, ale běžné je i těžké sazenice plné vody vozit přes celou Evropu, i když jsou dostupné v tuzemsku. U nás vítězí zdravý selský rozum, protože nám na přírodě záleží. A mělo by i jiným zahradnictvím, když prodávají přírodu. Co myslíte?

I díky tomu jsme získali certifikát Udržitelný e-shop od Heureky. Nově si můžete zboží rezervovat rovněž v naší výdejně v Praze a prohlédnout si jej ještě před zaplacením. Víme, že jsou zákazníci, kteří rostliny chtějí vidět, aby se mohli rozhodnout, jestli jim to za danou cenu stojí. Pokud bude o osobní výdej zájem, přidáme výdejny v dalších městech.

Za zmínku stojí ještě množstevní sleva u každé sazenice. Od 3 kusů jde o 5 % dolů a od 9 dokonce o 11 %. Tato sleva je ovšem platná jen na násobky 3 kusů. Pomáháte tím využít naplno náš krabicový systém, abychom společně eliminovali spotřebu obalového materiálu. Že to myslíme s ekologií vážně, jsme promítli i do cashbacku za vrácené květináče.