Během jara jsme vám doručili rekordních 28106 sazenic a vyřídili jen 17 reklamací. Děkujeme 🤝

Zdravé obce

Naším cílem není jen podporovat úroveň zahradní architektury na soukromých zahradách, ale také veřejnou zeleň. Proto jsme se rozhodli spustit projekt Zdravé obce. Funguje to velmi jednoduše. Čím víc sazenic u nás zákazníci v dané obci nakoupí, tím víc jich darujeme dané obci do veřejných výsadeb. Jde zároveň o naši iniciativu ochladit v létě rozpálená veřejná prostranství, vrátit do kulturní krajiny i jiné než lidské sousedy (třeba motýly) a vyčistit vzduch ve městech. To všechno rostliny umí.

verejny_zahon

Jak rostliny jako obec získat?

Stačí nás kontaktovat a sdělíme vám, na kolik sazenic zdarma už máte jako obec nárok (kolik jsme jich už dodali lidem ve vaší obci). Následně stačí se zahradním architektem vytvořit projekt, v rámci kterého dodáme živý materiál samozřejmě klidně až na místo realizace. Ve finále už jen stačí zařídit výsadbu. Jedinou podmínkou je kvalitní fotodokumentace výsadby a fotografie, jak místo vypadá po 2 letech. Chceme vidět, kde lidem děláte radost!

Jak rostliny obcím darovat?

Stačí nakupovat na Onlinezahradnictvi.cz Každý nákup se propisuje do naší tabulky a je pak už jen na obci, aby sazenice odebrala a tedy i využila na konkrétní projekt, kterým bude třeba nádherný park s grilovištěm i atrakcemi pro nejmenší! Lidé by se totiž podle nás neměli uzavírat na svých zahradách. Aby společnost mohla správně fungovat, mělo by docházet ke zdravým interakcím ve veřejném prostoru, protože na internetu dochází bohužel víc k nežádoucím střetům komunit i jednotlivců. Tento projekt podpoříte také sdílením na sociálních sítích apod.

Oslovte proto zahradního architekta a pojďme do toho společně. Máte naši podporu.

park