Paprika

Množstevní sleva od 3 ks
89 Kč
Aktuálně nedostupné Aktuálně nedostupné Aktuálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Výška sazenice cca 20 cm

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1 499 korun
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
zboží skladem
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozených sazenic

Detailní popis produktu

Paprika roční Hamík je lahůdková Baby paprika s menšími, sytě oranžovými plody lahodné chuti. Plody této papriky jsou téměř bez semen a konzumují se i sterilují celé, zásadně v botanické zralosti. Při dostatečném zásobení živinami poskytují rostliny středního vzrůstu velký počet plodů. Spon 40 x 50 cm Sklizeň: červenec - říjen Zajímavost: Jedná se o papriku doporučenou dětem.

Corno Giallo je oblíbená odrůda, která dává atraktivní zakřivené plody, dorůstající délky přes 20 cm. Dozrávají od světle zelené po žlutou. Rostliny jsou vysoké, takže potřebují dobrou oporu. Tato odrůda občas vyvrhuje rostliny, které neodpovídají typu a mohou být pálivé. Odrůda je vhodná pro skleníky a fóliové kryty. Pokud ji budete pěstovat na venkovním záhonu, vyberte záhřevné, plně osluněné stanoviště. Spon 40 x 50 cm Sklizeň: červenec - říjen Použití: Tento typ je vhodný především do salátů či jiných čerstvých jídel.

Sweet Chocolate je hladká, podlouhlá paprika hranatějšího tvaru, která dozrává z tmavozelené přes cihlově červenou do čokoládově hnědé barvy. Plody jsou středně velké, s chutnou dužinou. Středně silnostěnné. Raná a výnosná odrůda papriky. Z archivu odrůd Noemovy archy. Spon 40 x 50 cm Sklizeň: červenec - říjen Použití: Tento typ je vhodný ke konzumaci za čerstva v salátech, na svačinu či do jiných čerstvých jídel.

Albaregia jsou papriky maďarského původu, jež začínají dozrávat krémově bílou barvou, poté se zbarvují do oranžova a po úplném dozrání do červena. S přibývajícím zbarvením plodů se zvyšuje jeho sladkost. Jedná se o rannou odrůdu, která je ideální i do nejchladnějších oblastí. Plodí sladké, těžké a křupavé plody. Chuťově lahodné, čerstvé i vařené.

Rela je poloraná odrůda papriky s menšími plody. Kromě běžných způsobů pěstování je vhodná k pěstování v nádobách o objemu od 15 l. Barva plodu je v technologické zralosti zelená, v botanické červená a na jedné rostlině dozraje 50 – 70 plodů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelenina
Latinský název: Capsicum annuum